HDPE recyklát

Co to je?

Recyklát je produkt, který vzniká při recyklaci odpadů. Postupným tříděním shromážděných plastů a jejich vícestupňovým přepracováním vzniká regranulát.

K čemu to je?

Recyklace je činnost, která umožňuje efektivně využít nepotřebný plastový odpad a vytvořit z něj vstupní surovinu pro výrobu nových produktů. Recyklace umožňuje nejen zajištění surovin, ale také snížení nákladů na výrobu a ekologické zátěže životního prostředí produkovanými odpady.

Jak to vypadá?

Recyklát jako konečný produkt recyklace se vyskytuje ve formě granulí/čočky o velikosti cca 3-5 mm. Balen je bigbazích či oktabínech.

Jaké jsou jednotlivé druhy?

Nabízíme HDPE recykláty, vyrobené formou mokré i suché recyklace, v široké škále variant, od ekonomické až po top kvalitu.

Jaké je užití a typické vlastnosti?

  • Extruze: ve škále 0,1-0,7g/5 kg
  • Vyfukování folie: ve škále do 1g/2,16kg
  • Vyfukování lahve: ve škále od 0,1-0,35g/2,16kg
  • Vstřikování: ve škále 3-8g/2,16kg
  • Barva: černá, natur, na doptání barevný mix

Kontaktujte našeho poradce v oblasti Plastů a sdělte mu Vaše požadavky a my Vám nabídneme vhodný regranulát, či jeho levnější alternativu – viz naše nabídka na PO regranuláty. PO regranulát můžete použít ve 100% nebo jej míchat s jinou vstupní surovinou. Výsledkem bude výrobek dle Vaších představ, a spolu s tím i značná úspora. Používáním tohoto materiálu budete také chránit životní prostředí.

Rádi vám pomůžeme!

Máte další dotazy, potřebujete poradit s výběrem produktu pro váš projekt nebo potřebujete bližší specifikace produktu?

Naši partneři a dodavatelé