Veletržní týden

23.10.2017

 

Minulý týden byl u nás opravdu rušný. Právě během něj se totiž konaly hned dvě velké události, které přímo souvisí s naší prací. Byly to Silniční konference 2017 v Brně a také veletrh FAKUMA 2017 v německém Fridrichshafenu.

Konference v Brně byla časově skromnější, trvala totiž dva dny, konkrétně to byla středa 18. a čtvrtek 19. října. Oproti tomu veletrh FAKUMA zabral už mnohem více času. Pořádal se celých pět dní od úterý 17. do soboty 21. října.

Zatímco na Silniční konferenci jsme byli zastoupeni po celou dobu jejího trvání, ve Fridrichshafenu jsme již museli být trochu skromnější. Veletrhu jsme se totiž účastnili pouze v pátek, ale o to víc jsme zde byli aktivní. Na obou událostech jsme se rádi setkali s dlouholetými kolegy i přáteli, ale také jsme navázali kontakty zcela nové.

Navíc FAKUMA veletrh má ještě jednu zajímavost. Koná se totiž v prostorách hangárů vzducholodí. Jedná se o obrovské haly, které jsou ale díky svému rozměru i výborně provzdušněné. A navíc, některé hangáry stále plní svůj účel a letuschopné vzducholodě jsou zde sále hangárovány. A jednat o nové spolupráci s takovým kolosem nad hlavou, to se přeci jen nestává každý den.

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz