Veletržní podzim část 1 – Konference pigmenty a pojiva 2018

21.6.2018

 

Ačkoliv právě začíná astronomické léto a nikdo z nás nechce myslet na sychravý podzim, bude právě toto období velmi zajímavé, protože se bude konat mnoho odborných veletrhů, konferencí a setkání, na kterých samozřejmě nemůžeme chybět. V následujících příspěvcích vás postupně seznámíme s událostmi tuzemskými i zahraničními, kde nás budete moci zastihnout.

Začneme Konferencí pigmenty a pojiva 2018, kterou bude tradičně hostit hotel Jezerka v Seči u Chrudimi ve dnech 5. a 6. listopadu. Letos nás čeká již jedenáctý ročník této události a už nyní, na přelomu jara a léta, je přihlášena víc jak stovka návštěvníků.
Setkat se zde můžete s opravdovými kapacitami oboru nátěrové chemie, stejně jako s lidmi z výrobních nebo obchodních firem z daného oboru.
Na programu je mnoho přednášek o novinkách a inovacích v daném oboru, které si připravují zkušení výzkumníci a vědci, stejně jako nadějní studenti Univerzity Pardubice. Mluvit se bude do detailů o výrobě pigmentů, pojiv, barev a laků, o nových surovinách, aditivech a speciálních chemikáliích, ale také o vývoji legislativy nebo o nových laboratorních postupech.

Jak již vyplývá z datumu, konference je dvoudenní a tomu je samozřejmě přizpůsoben celý program. Krom odborných přednášek bude moci také shlédnout poster prezentace a výstavy, nebo si užít společenský večer a k tomu se báječně zrelaxovat v hotelových prostorách.

Letošní konference se bude točit především okolo následujících témat:

  1. Pigmenty, pojiva a jejich aplikace v oboru nátěrových hmot
  2. Nátěrové hmoty pro povrchovou ochranu a úpravu materiálů
  3. Technologie pro výrobu nátěrových hmot, zařízení pro povrchové úpravy a předúpravy povrchů.
  4. Legislativa a problematika vlivu pigmentů, nanomateriálů a povrchových úprav na životní prostředí
  5. Instrumentální a analytické techniky pro nátěrové hmoty a jejich složky

Jak jsme již uvedli, konferenci hostí kongresový hotel Jezerka, který stojí v blízkosti nádherné vodní nádrže Seč u Chrudimi v CHKO Železné hory, nedaleko Pardubic.
V hotelu se nachází kongresový  sál a několik sálů a salonků včetně nejmodernější audio-videotechniky. Rovněž má hotel k dispozici jedno z nemodernějších Wellness & Spa v České republice.

Tolik tedy o připravované listopadové Konferenci pigmenty a pojiva a příště se podíváme detailněji na světový veletrh Fakuma v německém Fridrichshafenu, kde nás budete moci během letošního podzimu zastihnout rovněž.

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz