Technologií k zábavě

29.9.2017

 

Automobilový sport má mnoho podob a forem a nové nápady, jak zažít zábavu na čtyřech kolech se množí jak houby po dešti. Mezi novější styl jízdy patří i drft, jehož rozvoj začal před několika lety. Že se tomuto motoristickému sportu nevěnují pouze amatérští nadšenci, ale i závodní profesionálové, dokazuje i jezdec rallye Ken Block. Tento profesionální závodník natáčí videa s názvem Gymkhana, ve kterých prohání různá auta smykem na neuvěřitelných místech i po závodních tratích. Jeho poslední video je natočené na americké silnici vedoucí na legendární kopec Pikes peak, a Ken po ní prohání speciálně upravený Ford Mustang o výkonu 1 400 koňských sil.

A jak souvisí trhání asfaltu upraveným driftovacím speciálem s naší firmou?
Inu naše asfaltové modifikanty jsou vynikající (a dalo by se říct, že skoro nezbytné) pro stavbu kvalitních silnic, jako například závodní tratě.
Kaolíny a vosky z našeho portfolia jsou vhodné pro výrobu pneumatik, které při motoristických sportech dostávají opravdu hodně zabrat.
Naše aditiva jsou zkoušena v nátěrech na spodky karoserií vozů, stejně jako v antikorozních nátěrech, nebo v opravných tmelech a lacích.
A námi dodávaný odpěňovač se používá pro výrobu autoskel.

Zmíněné video si můžete prohlédnout zde:

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz