S námi do zimy

1.11.2017

 

Počasí posledních dní již předznamenává, že se blíží zimní období, kdy se jízda po silnicích stává méně pohodlnou než ve zbytku roku. Sníh, který již o víkendu ve vyšších polohách pokryl krajinu, komplikuje řidičům jízdu, klade vyšší nároky na ovládání vozidla a zvyšuje riziko nehody.

Navíc právě ode dneška, 1. listopadu, platí ze zákona povinnost přezout auto na zimní pneumatiky. Spolu s touto skutečností ale pochopitelně také vyvstává otázka, jaké zimní pneumatiky použít. Výrobců tohoto sortimentu je hodně, vybrat tedy toho správného není tak jednoduchý úkol, jak by se mohlo zdát. Někteří z nás sáhnou po značce, které jsou již léta věrní, jiní se poohlížejí po jiných možnostech. A právě s výběrem té nejlepší zimní pneu může pomoci výsledky testů evropských autoklubů, které srovnávají nabízené pneumatiky podle mnoha kritérií a vybírají z nich ty nejlepší.

Jak výsledky dopadly, se můžete podívat zde, na stránkách hospodářských novin.

Celková výroba pneumatiky není vůbec jednoduchá záležitost, navíc musí výsledný produkt projít mnoha certifikacemi, aby prokázal, že je pro hromadný provoz bezpečný.
Pneumatika se skládá z mnoha částí a i příprava samotné „gumové“ směsi, ze které je vyroben povrch pneumatiky, vyžaduje důkladný výzkum a pro dobrou kvalitu pneumatiky je potřeba využít i kvalitních surovin.

A právě takové suroviny máme. Nabídnout můžeme kaolíny a vosky pro dobré zpracování směsi, uhlovodíkové pryskyřice nebo masterbatche pro probarvení směsi, například pro zvíraznení loga výrobce na pneumatice.

Pokud vás naše nabídka zajímá hlouběji, neváhejte nás kontaktovat 

zdroj obrázku: http://www.pneuvia.cz/vyber-pneumatik/zimni-pneumatiky.html

 

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz