Retro automobil ve všech barvách duhy

13.4.2018

 

Dnes si ve stručnosti povíme opět něco o autech, protože technologie jdou rychle kupředu a stále se vyvíjí nové a nové typy a druhy vozů. Tentokrát to je česká automobilka Kaipan ze Smržovky, která přišla s něčím novým. Bude to 25 unikátních roadsterů v hodnotě nejméně 1,2 za kus, model 57a, které budou splňovat novou emisní normu Euro 6. Nový typ vozu bude mít stejně jako ten starý benzinový čtyřválec, 1,8 turbo z první generace škody Octavie, a nový katalyzátor kvůli emisím. Výkon se bude pohybovat kolem 110 kW. Zajímavé je, že si můžete objednat nejen nový vůz jako celek, ale také „stavebnici“ – ceny se pohybují od 174 tisíc do 710 tisíc korun, a dodací lhůta je 3-5 měsíců. Pokud jste dostatečně šikovní a vybavení, můžete mít nejnovější typ roadsteru mnohem levněji.

 

Vedle modelu 57 se základem z Octavie Kaipan se tak vyrábí modely 14 a 16 se základem ze Škody Favorit a Fabia.

 

Tato informace se dostala na veřejnost na výstavě Autoshow na pražském výstavišti v Holešovicích a zveřejnil ji sám majitel firmy, Michal Hradský. Na výstavě se od minulé středy do minulí neděle představilo 20 automobilových novinek a 43 značek, například Škoda Vision X nebo Hyundai i30 Fastback (k těm se pravděpodobně vrátíme v dalších článcích).

 

Tak co říkáte, chtěli byste se po silnicích prohánět v takovémto voze?

 

 

 

 

V automobilovém průmyslu se značně angažujeme i my, ačkoli auta zrovna nevyrábíme. Poskytujeme ale prostředky k údržbě a dobrému chodu automobilů. Například odpěňovač Titan TITP na výrobu autoskel (používá ho například automobilka Volkswagen), masterbatche, vosky a kaoliny pro výrobu pneumatik, aditiva a antikorozní aditiva pro autonátěry, suroviny pro opravné tmely na auta nebo vosky a voskové emulze pro leštěnky, autošampóny nebo interiérovou kůži.

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz