Podzimní veletrhy 2017

27.9.2017

 

Druhá polovina roku 2017 pro nás bude období s poměrně nabytým programem. Chystáme se totiž navštívit několik veletrhů a konferencí, která souvisí se zaměřením naší firmy.

Hned první z nich bude Silniční konference pořádaná 18. a 19. října v Brně. Jde o největší setkání a konferenci odborníků i laiků na téma dopravy v České Republice. Záštitu nad konferencí přijali i osobnosti, jako předseda vlády Bohuslav Sobotka nebo ministr dopravy Dan Ťok. Konferenci pak budou zahajovat například předseda České silniční společnosti Ing. Petr Mondschein, Ph.D., hejtman jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek nebo předseda Slovenskej cestnej společnosti Ing. Ján Šedivý CSc.
Na konferenci bude řeč o tématech, jako financování silniční dopravy, plánované stavby v budoucích letech, a to nejen silnic, ale například i rozvoj sítě metra v Praze, či plány na zlepšení stavu silnic II. a III. třídy.
Vzhledem k tomu, že podpora stavby silnic prostřednictvím asfaltových modifikantů, je jedním z hlavních obchodních pilířů naší firmy, budeme na konferenci samozřejmě přítomni.

Další událostí, které se budeme v říjnu účastnit, je veletrh FAKUMA pořádaný od 17. do 21. října v Německém Fridrichshafenu. Jedná se o největší světový veletrh obchodu s plasty. Účastní se ho přes 1 700 vystavovatelů z celého světa a to skutečně dělá z tohoto veletrhu událost světového významu. Představují se zde technologické novinky z oboru, přednášejí špičkoví vědci i manageři úspěšných firem, setkat se zde můžete prakticky s kýmkoliv, kdo se o výrobu a obchod s plasty hlouběji zajímá. Navíc na tento rok připadá výročí 25. ročníku veletrhu FAKUMA.
U toho prostě nemůžeme chybět!

Další událostí, kde se s naší firmou budete moci setkat, bude Konference pigmenty a pojiva, pořádaná 6. a 7. listopadu v kongresovém hotelu Jezerka v Seči u Chrudimi. Jubilejní desátý ročník konference bude probírat témata, jako například titanová běloba, různé možnosti antikorozních nátěrů, koloristika, studie nátěrů, různé možnosti jejich měření atd. Program přednášek konference je vždy velmi bohatý a ani letošek není vyjímkou.
A protože téměř každé z přednášených témat souvisí se sortimentem naší firmy v oblasti aditiv pro chemickou výrobu, je naše přítomnost téměř nezbytná.

A poslední akce, které se hodláme (prozatím) letos účastnit, bude Konference asfaltové vozovky 2017 v Českých Budějovicích ve dnech 28. a 29. listopadu. Na programu konference jsou Moderní trendy v materiálech a konstrukcích, udržitelné, bezpečné a chytré asfaltové vozovky, Evropské normy týkající se vozovek nebo zkoušení materiálů pro výrobu vozovek. Všechna tato témata se nás úzce dotýkají a proto se podíváme i na tuto konferenci.

Doufáme, že se s vámi uvidíme na jedné každé z nich!

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz