Partnerství

 

Naši partneři mají v nás jistotu. Získali jsme ISO certifikaci 9001:2008 a díky tomu vlastníme osvědčení že systém managementu kvality v naší společnosti je prověřený a splňující požadavky normy ISO 9001:2008. Certifikát vydala společnost LL-C Certification Czech Republic se sídlem v Praze, je platný od 10. prosince 2014. Od loňského roku pracujeme s aktualizovanou ISO certifikací 9001:2015.

Našimi partnery jsou střední i velké nadnárodní firmy.

Úspěšná spolupráce s některými partnery přesáhla tento rok již 10 let. Máme z toho nesmírnou radost a motivuje nás to k ještě většímu zkvalitňování našich služeb.

V současné době spolupracujeme s několika předními evropskými výrobci vosků, modifikačních přísad do asfaltů, plastových regranulátů a vstupních surovin pro průmysl nátěrových hmot, jejichž produkty včetně technického poradenství na vysoké úrovni dodáváme na český trh.

Máme široké portfolio zákazníků v oborech výroba nátěrových hmot, domácí chemie, psací potřeby, farmacie, stavebnictví a mnohé další. Toto portfolio nám umožňuje využívat synergických efektů, tedy pro jednoho zákazníka najít více výrobků z různých oborů naší činnosti.

Jsme otevřeni novým výzvám, jako firma jsme flexibilní, rychlí a spolehliví vůči našim zákazníkům i partnerům.

Součástí naší partnerské spolupráce jsou samozřejmě Obchodní podmínky pro odběratele i Obchodní podmínky pro dodavatele, které perfektně nastavují všechna pravidla a povinnosti. Díky tomu můžeme poskytovat naše služby na nejvyšší úrovni. Pokud Vás tyto podmínky zajímají, napište nám na email info@ectjicin.com.

Jednotlivá oddělení našich služeb spravují opravdoví vystudovaní odborníci. Jejich seznam a kontakty můžete nalézt zde.

V následujícím grafu můžete vidět procentuální zobrazení obratu firem, s kterými spolupracujeme.

 

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz