Obchodní a jiné novinky z ECT

27.4.2018

 
  1. Naše firma zahájila spolupráci s firmou Creditreform, která patří mezi největší poskytovatele hospodářských informací, hodnocení firem a dalších služeb v oblasti risk managementu, jako například vymáhání a spravování pohledávek, zkoumání marketingových adres nebo monitoringu jednotlivých firem z hlediska jejich výsledků a důvěryhodnosti.

 

Monitoring Creditreform ukázal, že naše společnost ECT je v rámci České Republiky.  hodnocena jako nadprůměrná. V rámci šestistupňového hodnocení jsme získali 2,49 stupně. Kvalitní firmy v České Republice získávají nejběžněji známku 1,9, rozmezí 2,32-2,54 značí velmi dobrou bonitu firmy. Jsme velice rádi, že jsme dlouholetým úsilím dosáhli takového hodnocení a s tím související dobré pověsti.

Tato firma je mezinárodní – její pobočky můžete najít ve většině evropských zemí, ale také například v Turecku nebo v Číně. V České Republice tato firma navázala na stoletou tradici původního německého spolku, který měl své kanceláře v českých zemích již v roce 1890. Poskytuje služby přibližně 400 českým zákazníkům (informace pocházejí přímo z webových stránek firmy). Další informace můžete nalézt buď přímo na jejich webových stránkách, nebo se podívat na „trailer“ na Youtube. 

Creditreform samozřejmě není jediná, která se zabývá hodnocením firem. Další takovou je například firma Dun and Bradstreet, která patří ke světovým špičkám.

 

2. V současnosti stále hledáme nové zaměstnance, nyní již především obchodní zástupce. V příspěvku z 16.4. si můžete podrobně přečíst, jaká jsou naše obecná specifika, platná nejen pro administrativu, ale také pro obchodního zástupce, a popřemýšlet, zda byste na tuto pozici byli vhodní.

 

3. Třídíme odpad dokonce i v naší kanceláři! Nedávno jsme zakoupili kombinované odpadkové koše, které rozdělují plasty, papír, sklo a bioodpad. Tím jsme opět zvýšili naši „eko-bonitu“. 🙂 (Jak již víte, jedním z našich hlavních obchodních artiklů je plastový regranulát neboli recyklovaný odpad.)

 

4. V současnosti pracujeme na nové verzi našich webových stránek, a to v německém jazyce, abychom tak rozšířili portfolio zákazníků, kteří naše webové stránky mohou vyhledávat. Postupně plánujeme i další rozvoj marketingových strategií. Například se můžete v blízké době těšit na nové propagační předměty v barvách firmy, které budou podléhat konkrétnímu ročnímu období: v zimě od nás můžete dostat škrabku na led, zatímco v létě to budou míchátka na konktejly 🙂

 

 

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz