Nátěry pro legendy

13.10.2017

 

Zřejmě každý z nás již viděl z nebe se snášející parašutisty, nebo jak zemědělci za pomoci letadla práškují pole. Jde o vcelku běžnou záležitost, každý jsme na tento pohled zvyklí. Ale jaká technika stojí za těmito běžnými úkoly, tím už nejsme zvyklí se zabývat.
Krom jiných strojů, totiž (zdaleka) nejen tyto činnosti obstarává letadlo Antonov An-2. A čím je právě toto letadlo, přezdívané „Andula“ nebo také „Anča“, zajímavé? Překvapivě mnoha věcmi. Tak například tím, že se do nedávna jednalo o poslední sériově vyráběný dvouplošník, že je to dnes zřejmě nejrozšířenější letadlo s hvězdicovitým motorem, že to je jedno z nejvšestrannějších letadel, které využili zemědělci, rekreanti, hobby piloti, ale i vojsko. A také tím, že je to druhé sériově nejdéle vyráběné letadlo v historii. Nebe totiž brázdí již 70 let a tím se nepochybně zapsalo mezi letecké legendy. Přečtěte si tedy více o osudech tohoto skvělého stroje

A nátěr na toto letadlo bude kvalitnější díky našim aditivům. Ano, naše široké portfolio produktů a aditiv nám umožňuje nabídnout produkty také pro letecký průmysl, konkrétně pro nátěry letadel, které se pochopitelně musejí vyznačovat vysokou kvalitou a musí snést víc, než jen „běžná barva“. Do leteckých nátěrů můžeme nabídnout například vosky, kaolíny pro vyšší bělost a kryvost nátěru, nebo tvrdidla a pojiva do polyuretanových nátěrů.
Pokud vás toto téma zajímá blíže, neváhejte se nám ozvat.

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz