Na křídle kvalita

18.9.2017

 

Martin Šonka, reprezentant České Republiky v leteckém závodu Red Bull Air Race po posledním závodě nad Lausitzringem drží třetí místo v celkovém pořadí letců a jelikož zbývá v letošní sezóně už pouze jeden závod, je zde velká šance, že by náš letec mohl v celkovém šampionátu tzv. „stát na bedně“ s bronzovou medailí na krku.

Letecké závody Red Bull Air Race jsou špičkovou soutěží, při které se letci prohánějí v malých sportovních letadlech mezi plátěnými pilony po stanovené trase s cílem dosáhnout co nejlepšího času. Letadla určená k těmto závodům, stejně jako piloti, jsou během těchto závodů vystavena extrémním zátěžím a musejí být proto vyrobena z velmi kvalitních materiálů.

Této kvalitativní úrovně dosahují také naše produkty, které jsou právě úspěšně ozkoušeny v připravovaném leteckém nátěru. Jsou jím konkrétně aditivum upravující stékavost nátěru a polyurethanový vosk. Nicméně pro letecké nátěry můžeme nabídnout ještě mnohem víc surovin, jako například kaoliny, odpěňovače, antikorozní aditiva a tak dále.

Zkrátka je-li potřeba mít na křídle kvalitu, můžeme ji poskytnout.

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz