Konference Asfaltové vozovky – Nastavit připomínku!

24.11.2017

 

Dovolujeme si připomenout, že příští týden v úterý a ve středu se v Českých Budějovicích v Kulturním domě Metropol bude odehrávat mezinárodní Konference Asfaltové vozovky – viz náš článek ze dne 13.11. Doufáme, že se tam s některými z vás setkáme!

 

 

(Odkaz na další článek o konferenci a fotografii zde)

 

Pokud byste stále ještě váhali, doporučujeme se podívat do odkazu přímo na stránkách konference – Informace o AV‘2017. Kromě závazné přihlášky na konferenci tam najdete také upoutávku s nabídkou prezentace, upoutávku s programem, podrobný program a přehled umístění vystavovatelů.

 

Mezi vystavovateli můžete najít spoustu firem, které vám určitě budou dobře známé. Například EUROVIA CS, a.s. nebo STRABAG a.s. Mezi firmami, které budou svou práci propagovat prostřednictvím panelů, je například Metrostav a.s. nebo Konstrukce Media, s.r.o.

 

 

Firma STRABAG a.s. je součást technologického stavebního koncernu a jedna z největších stavebních společností v České republice. Firma realizuje všechny druhy staveb v odvětví dopravního, pozemního a inženýrského stavitelství, a také spolupracuje s jinými koncernovými firmami.

 

Propagační video firmy STRABAG najdete na tomto odkazu dole na stránce.
Co se týče dopravního stavitelství, STRABAG se zabývá výstavbou dálnic a rychlostních silnic, zpevněných ploch, sportovišť a nejrůznějších zařízení pro volný čas, lávek a cyklostezek, inženýrských sítí a kanalizací, ekologických a vodohospodářských staveb, železničních a tramvajových tratí, rekonstruuje mosty, revitalizuje městská památková centra a náměstí, a má zkušenosti dokonce i s výstavbou letišť a zkušebních drah.
V pozemním stavitelství se STRABAG zaobírá především stavbou administrativních budov a objektů veřejných institucí, budov a hal pro vědu, vzdělání, kulturu a sport, nemocnic a sanatorií, domovů pro seniory, hotelů a gastronomických budov, obchodních domů a nákupních center, průmyslových a logistických center, nádraží a letišť, elektráren a ostatních inženýrských staveb, a dokonce i bytovou výstavbou.

 

 

Jsou tedy opravdu nesmírně všestranní. Pokud se chcete podívat na některé realizované projekty této firmy, doporučujeme prohlédnout si je zde, kde jsou veřejně dostupné.

 

(http://www.strabag.cz)
Firma STRABAG a.s. má certifikát „Zelená firma“ a jednou za čas vydává Environmentální prohlášení. V rámci ekologické odpovědnosti plánují všechny stavby s nesmírnou opatrností a přihlédnutím k životnímu prostředí. Důležité je skloubit vysoký standard dodávaných surovin s nejvyšší možnou kvalitou a přitom dbát na to, aby nedošlo ke zvýšení environmentální zátěže.
Na tomto odkazu se můžete podívat na všechny potřebné dokumenty, související s odpovědností vůči přírodnímu prostředí, pokud vás tato problematika zajímá.
 

(http://www.strabag.cz)
Na závěr dodáme to, že s firmou Strabag rovněž spolupracujeme. Naše zájmy se setkávají především v oboru silničního stavitelství, protože jak už jistě víte, jedním z našich oborů jsou asfalty. Dodáváma především aditiva do asfaltů, která udržují povrch silnice nepoškozený. Pro bližší informace navštivte naše stránky, kde se za pomoci rozcestníku či tohoto odkazu můžete dozvědět, jaké konkrétní přísady dodáváme.

 

 

 

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz