Bilance 2019

13.1.2020

 

Rok se s rokem sešel, místo roku 2019 máme hezčí, kulatější a doufejme, že ještě úspěšnější rok 2020, a počátek ledna. Je tedy čas na bilanci, co jsme v minulém roce zažili a kam jsme se posunuli.

 

Ohledně odvětví PLASTY můžeme říci  – welcome to the green world! Stále pokračujeme v regranulátech a naše portfolio se rozšiřuje – LDPE, HDPE a PP, masterbatche, nově také polyethylenové vosky, slučující dvě naše divize. Neváhejte se na nás obrátit, kdykoliv budete mít jakékoliv přání. Máme také několik nových dodavatelů a nové odběratele – mezi těmi je samozřejmě místo i pro vás! 🙂 Rozvíjíme také nové projekty, o kterých zatím hovořit nemůžeme, ale rozhodně je na co se těšit, alespoň my se určitě těšíme. 🙂

 

ASFALTY byly rovněž velice úspěšné! Možná si pamatujete naše fotografie a video z pokládky asfaltové směsi, modifikované LICOMONTEM BS 100, na silnici I/9 Mělník-Vehlovice. A máme také několik zbrusu nových materiálů:

  1. Wawax Ultra – modifikační přísada jako alternativa montánního vosku Romonta, pro modifikování litých asfalt
  2. Duroflex – modifikační přísada z recyklovaných plastů (go green!)
  3. KaltAsfalti – studená směs pro zimní údržbu vozovek

 

A nakonec, PIGMENTY A VOSKY. Zde je mnoho věcí při starém a skvělém jako vždy, ale přeci jen pro vás máme jednu novinku: zařadili jsme do našeho portfolia fluorescenční masterbatche, jejichž výhodou je snadnější zapracování do výrobní hmoty a tedy lepší probarvení výsledného produktu, výhodnější cena a díky formě, v které je dodáván (granule místo prášku) také znatelný úbytek ztrátovosti.

 

Co se týče našich aktivit na poli veletržním, konferenčním a jiném, v roce 2019 jste se s námi mohli setkat na mnoha událostech, mezi nejdůležitějšími zahraničními můžeme jmenovat veletrh ECS v Norimberku nebo K-Messe v Düsseldorfu, kde jsme navázali mnoho nových kontaktů. Z těch českých uvedeme např. konferenci Pigmenty a Pojiva v Seči, konferenci Asfaltové vozovky v Českých Budějovicích, výroční událost Mezinárodní obchodní komory (ICC), spojenou s vydáním nových Incoterms 2020 nebo Silniční konferenci v Českých Budějovicích.

 

A co nás čeká letos? Sledujte nás zde, na Facebooku nebo na LinkedIn, a uvidíte sami 🙂

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz