S antikorozními aditivy přes oceán

25.9.2017

 

Energie, nadšení, vitalita a odhodlání některých lidí je neuvěřitelná a obdivuhodná. Mezi takové se bezesporu řadí i Aleksander Doba, sedmdesátiletý muž z Polska, který dokazuje, že věk je pouze číslo. A jde na to opravdu velmi svérázně, tím že na kajaku překonal Atlantický oceán. Dokázat takový kousek je neuvěřitelný výkon sám o sobě, ovšem pan Doba to dokázal během sedmi let již potřetí. Pan Doba si jistě zaslouží obdiv všech, plavců i „suchozemců“.

Jak ale jeho výkon souvisí s chemií? Především tím, že svým činem poutá k zájmu o moře a oceány. Ty se již dlouhou dobu potýkají s problémem plastového odpadu, který se v nich hromadí. Aby se ochránil zdejší ekosystém, je nutné plasty recyklovat a používat opětovně. A to je právě jeden z našich oborů zájmu. Plastové granuláty HDPE a LDPE získané z recyklovaných plastů, obchod s nimi a další využití této suroviny je jedním z hlavních oborů činnosti naší firmy.

Další možnost, jak se můžeme uplatnit na mořích, jsou antikorozní aditiva. Kov při kontaktu s mořskou vodou velmi rád koroduje, což je u lodí pochopitelně velmi nežádoucí efekt. Jednou z možností, jak tomu zabránit, je použití antikorozního nátěru. A ten bude s našimi aditivy patřit rozhodně mezi ty kvalitnější.

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz