88th Geneva International Motor Show

23.3.2018

 

Od 8. do 18. března 2018 probíhala v Ženevě mezinárodní  auto-moto show,  88th Geneva International Motor Show. A k vidění tam byly vskutku zajímavé modely! To nejzajímavější vám prezentujeme zde.

 

 

Něco z Británie.

JAGUAR I-PACE.

Nový model Jaguára, který se vyznačuje především tím, že je elektrický. Pokud vás zajímá, jak se takové auto řídí, můžete si přečíst komentář editora našeho původního, anglického zdroje, Phila McNamary, kterému se podařilo se autem projet.

 

LAGONDA VISION

VELMI futuristická Lagonda Vision, patřící pod koncern Aston Martin. První funkční koncept se předpokládá na rok 2021, a bude také čistě elektrický. Je to luxusní vůz ve všech smyslech tohoto slova – plný hedvábí, kašmíru a keramických desek. Ani se neodvažujeme hádat budoucí cenu.

 

MCLAREN SENNA GTR.

Automobil ve stylu formule, pojmenovaný po slavném jezdci Ayrtonovi Sennovi, brazilském automobilovém závodníkovi, trojnásobnému mistru světa, který tragicky zahynul ve svých čtyřiatřiceti letech během závodu Gran Prix San Marino v roce 1994.

 

Něco z Německa.

BMW M8 GRAN COUPE.

8-místná SPZ s vlastním jménem. Další futuristické auto se zeleným leskem. To je nejnovější BMW.

 

Něco z Itálie.

FERRARI 488 PISTA.

Nový typ Ferrari, 488 Pista, jinak také V8. Na 62 mph (100 km/h) se dostane během neuvěřitelných tří vteřin. Specifické pneumatiky (Stradales, Speciales, Scuderias). Skvělé šasi, přitahující pozornost. Toto auto se má dostat do oběhu v létě 2018, pro další informace a budoucí recenze můžete sledovat stránky Carmagazine.co.uk.

 

 

Pro abecední seznam automobilů, které se 88th Geneva International Motor Show zúčastnily, můžete navštívit původní anglické stránky, ze kterých jsme vycházeli. Jsou tam také detaily k jednotlivým vozům, spíše technického rázu, takže pokud zdatně vládnete angličtině i automobilovému žargonu, doporučujeme k přečtení.

 

 

Co se týče zmiňovaného automobilového průmyslu, i my přispíváme k jeho rozvoji. Z našeho zboží vám můžeme nabídnout odpěňovač Titan TITP na výrobu autoskel (používá ho například automobilka Volkswagen), masterbatche, vosky a kaoliny pro výrobu pneumatik, aditiva a antikorozní aditiva pro autonátěry, suroviny pro opravné tmely na auta nebo vosky a voskové emulze pro leštěnky, autošampóny nebo interiérovou kůži.

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz