Noční můra všech řidičů

8.6.2018

 

O poškozených silnicích jsme se již v naších příspěvcích několikrát zmiňovali. Jistě si všichni dokážete představit, co může způsobit výmol na silnici, zapříčiněný špatným materiálem či opotřebováním: určitě jste již mnohokrát zažili tu situaci, kdy se ozve tupá rána, auto nadskočí, vy začnete nadávat a doufáte, že jste si neprorazili podvozek nebo nestrhli kolo 😊 Ale jedna věc je suchý větev teorie, a druhá věc je zelený strom života. A proto jsme se rozhodli zveřejnit video, kde jistí automobiloví nadšenci předvádějí, co přesně se s autem děje, když jede po nevhodném povrchu.  (Zde najdete odkaz na původní článek, odkaz na video je o něco níže pod obrázkem.) Pokud jste dlouholetí a aktivní řidiči, nejspíš vám z toho nebude příliš dobře; nejenže je auto po experimentu zralé do šrotu, ale autoři videa z něj ještě před jízdou odmontovali vše, co by mohlo překážet „dobrému výhledu“ a tak budete mít naprosto dokonalou a přesnou představu, jakými různými způsoby se dá auto zcela zničit, či v případě, že je opravitelné, jak se státi zlatým dolem pro mechaniky. 😊

 

 

 

Odkaz na video najdete zde.

 

Automobil na videu je Mercedes E 320 CDI, který byl dva roky nehnutě odstaven a který získal od automobilky autor videa zcela zdarma. Před experimentem bylo potřeba udělat několik malých oprav – výměnu prasklých předních pružin, a především zmíněné odmontování všeho, co brání pohledu do útrob vozu.

 

A poučení?

  • Pokud jste řidiči, jezděte opatrně, zvlášť když se pohybujete na nepříliš zpevněných vozovkách.
  • Pokud jste silničáři, kontaktujte nás pro naše asfaltové modifikanty, který takovýmto experimentům mohou zcela zamezit, protože už nebude kde auta ničit. 😊 Mohou totiž prodloužit životnost silnic až o roky, pokud se dodrží přesný pracovní postup, navíc asfaltový povrch zpevňují, a ten tak snese větší zatížení, než klasický asfalt.

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku.
Stačí nám zanechat zde Váš kontakt.

Copyright © 2018-2016 ECT s.r.o.
Všechna práva vyhrazena

Tvoříme s láskou. 4PROSTOR.cz